Tisková zpráva 11. 5. 2020

11.05.2020

SIGNÁLY AWARDS 2020

Už poněkolikáté se i letos bude na signály.cz konat veřejná anketa o nejlepší blog roku. Protože je ale celý letošní rok trochu jiný, i soutěž se bude od předchozích ročníků lišit. Rozšiřujeme kategorie a otevíráme prostor všem, kteří na svých profilech sdílí křesťanské hodnoty.

K již tradiční kategorii o nejlepší blog přibyly dvě kategorie nové - nejlepší Instagram a nejlepší video/Youtube roku. A protože jsou signály.cz křesťanský projekt, je jasné, že se bude hodnotit především přínos zmiňovaných sítí k evangelizaci v digitálním prostoru. Nominace odstartují 15. května na stránkách soutěže. Nominovat může každý vložením url adresy do formuláře. Do ankety se mohou zapojit ti soutěžící, kteří mají aktivní blog/profil/video kanál v českém či slovenském jazyce a v tomto roce vložili minimálně tři příspěvky či články. Pozor, do soutěže se nemohou zapojit blogy tvořené společenstvím, pouze blogy osobní. Každý soutěžící může být nominovaný jen v jedné kategorii. Nominace budou ukončeny 29. května.

Samotné hlasování začne 1. června a bude pokračovat až do 19. června. Hlasování bude probíhat na webu a pro návštěvníky webu bude neveřejné, aby nedocházelo k ovlivňování výsledků. 

Tradičním místem vyhlášení vítězů byl festival United. Jak ale již bylo řečeno, letošní rok je trochu jiný, a proto vyhlášení výsledků ankety proběhne 24. června v 14:00 v přímém přenosu na TV Noe.

V kategorii Blog roku budou, stejně jako v loňských ročnících, probíhat dva druhy hlasování. Prvním je hlasování samotných čtenářů, druhým pak je hlasování odborné poroty. Výherce soutěže čekají zajímavé ceny a samozřejmě pozvání na vyhlašování výsledků.

Cílem ankety je ocenit ty, kteří veřejně prezentují křesťanství v digitálním prostoru, prezentovat příklady dobré praxe a motivovat ke službě evangelizace. Pro podrobnější informace a novinky nezapomeňte sledovat webové stránky soutěže

Kateřina Sedláčková