Prozrazujeme ceny!

06.06.2020

O CO SE HRAJE?

CENY NEJEN PRO VÍTĚZE ANKETY SIGNÁLY AWARDS 2020

VSTUPENKY FESTIVAL UNITED 2021

www.festivalunited.cz

UNITED je křesťanský multižánrový festival, který se koná na konci prázdnin v malebném městečku Vsetín.  Multižánrovost se promítá ve škále koncertů různých hudebních stylů a spektru dalšího programu - semináře, workshopy, divadlo, film, sporty, street scéna, služba modliteb a duchovního poradenství.

VSTUPENKY FESTIVAL CAMPFEST 2021

www.campfest.sk

Dynamické chvály, hlboké uctievanie, inšpiratívne slovo, semináre, svedectvá, koncerty, tanec, netradičné športy a najmä prežívanie Božej prítomnosti spolu so 6,5 tisíc mladými ľuďmi! Toto všechno zažije na Slovensku v Tatrách.

VSTUPENKY FESTIVAL LUMEN 2021

www.festivalumen.sk

Festival Lumen je festival gospelovej hudby organizovaný pravidelne začiatkom júna v Trnave. Počas svojej existencie sa stal najväčším gospelovým festivalom v strednej Európe. Tento rok oslávi svoje 27. narodeniny. Festival Lumen na Trojičnom námestí v Trnave navštevuje každoročne približne 8 000 ľudí.

Huawei Y6s - modrý

www.kristyn.cz

Spolehlivý partner pro věřící a církevní organizace v oblasti služeb a nákupu. Telefony, Energie, Pojištění, Slevy, Pronájem ... 

VSTUPENKY HRAD LOKET 

Udělejte si krásný výlet na západ Čech. Z Karlových Varů vede krásná stezka podél Svatošských skal až k hradu LOKET. Určitě znáte z filmu Rafťáci. 

TOTO JE DEN ! BUDAPEST 2021

www.ezazanap.hu 

Udělejte si příští rok na prodloužený víkend do Budapešti. Máme pro vás vstupenky na největší chvály v Evropě. Na stadionu Ference Puskáse bude akce s názvem TOTO JE DEN! - stadion pojme až 60 tisíc lidí. 

VÍKENDOVÝ POBYT V KRKONOŠÍCH

Penzion Marianum vám nabízí komfortní ubytování v srdci Janských LázníOjedinělá příroda Krkonoš nabízí zajímavé aktivity pro letní sezonu. V areálu je bazén, výřivka ... 

ÚNIKOVÉ HRY PRAHA 

www.unikovehryvpraze.cz 

Když vás sevře nepropustná džungle, neutečete. Jediná cesta ven je zdolat všechny její nástrahy. Dokážete to? Když vás někdo zavře do místnosti, musíte najít cestu ven! 

GODZONE SHOP - Produkty 

www.shop.godzone.sk  

Všetko, čo robíme, je kvôli Otcovi v Nebi. Godzone shop rozširuje Božie kráľovstvo, je to internetový e-shop. Mikina inspirovaná žalmem a spoustu zajímavých produktů. Neboj se přiznat, kam patříš!  

KNIHY

www.ikarmel.cz 

Vydáváme převážně křesťanskou a hodnotově zaměřenou literaturu v různých žánrech, duchovní a psychologickou literaturu, romány, povídky, rozhovory, životopisy, knihy pro děti

LUCIE BÍLÁ - VÁNOČNÍ TURNÉ 

www.luciebila.com 

Zpěvačka Lucie Bílá připravuje na zimu vánoční koncerty. Během koncertů bude mít slovo i duchovní kněz P. Zbigniew Czendlik. Chceš na koncert a zažít super atmosféru? Máš se na co těšit. 

DALŠÍ CENY PROZRADÍME PŘÍŠTĚ :-)