AKTUALITY

Srdečně vás zveme ke sledování přímého přenosu slavnostního vyhlášení veřejné ankety - SIGNÁLY AWARDS 2020 - , který proběhne ve středu 24.6.2020 v televizním studiu @TELEPACE

Máme tu aktuální přehled hlasování :-)
Blog roku - 436 respondentů - 46 %
Video - kanál roku - 671 respondentů - 71%
Instagram roku - 648 respondentů - 69 %
Pořád máte možnost se zapojit a podpořit tak mladé lidi, kteří se snaží evangelizovat skrze sociální sítě.
Hlasování probíhá na webu: www.hlasovani.signalyawards.cz
Děkujeme...

Dnes o půlnoci odstartovalo hlasování v anketě Signály Awards 2020. Soutěž podpořil Institut H21 realizací a poskytnutím své platformy. Ve třech kategoriích hlasuje veřejnost, v kategorii Blog roku navíc i odborná porota.

Předevčírem měl jeden z našich kolegů živý vstup ve vysílání rádia Proglas, ohledně veřejné ankety Signály Awards 2020. Během živého vysílání prozradil, že jeden z vítězů získá 2 vstupenky na největší chvály v Evropě!

Dnes je to přesně týden od spuštění nominace v kategoriích Blog roku, Instagram roku a Video kanál roku. Seznam nominovaných roste velmi rychle. Na blog roku už je nominovaných celkem 11 blogerů. V kategorii Instagram roku je již nominováno 36 Instagrmových účtů. Do kategorie video kanál roku bylo zatím nominováno 23 YouTube kanálů. Celkem tedy jde...

Už poněkolikáté se i letos bude na signály.cz konat veřejná anketa o nejlepší blog roku. Protože je ale celý letošní rok trochu jiný, i soutěž se bude od předchozích ročníků lišit. Rozšiřujeme kategorie a otevíráme prostor všem, kteří na svých profilech sdílí křesťanské hodnoty.